logo

33. QEP / Master QEP session, Toruń, Polsko

Torun11.jún 2016, Toruń, Polsko

Dnes a zajtra prebieha v Polsku v historickom meste Toruń 33. kvalifikácia pre QEP / Master QEP (Qualified European Photographer / Master Qualified European Photographer), ktorú udeľuje FEP – Federácia európskych profesionálnych fotografov (Federation of European Photographers).

„Meravigliosa, excellente, fantastic, admirable, top class, master work“ – aj takéto slova dnes odzneli pri hodnotení panelov našich členov. Dušan Beňo (QEP – Macro), Pavol Delej (QEP – Portrait) a Vladimír Veverka (QEP – Portrait)  v spolupráci so Stanom Mihalíkom, ktorý odviedol naozaj excelentnú tlač predviedli ako má víťazný panel na QEP vyzerať, o čom hovoria aj reálne čísla. Zo všetkých prihlásených panelov dnes bolo ocenených len 8 ľudí, z toho traja naši členovia.

Okrem týchto troch ocenení sa APFSR môže tešiť aj z výsledkov 14-tej kvalifikácie pre titul Európsky fotograf (European Photographer), ktorý získali naši členovia, Martina Nemčeková, Marek Hajkovský a Peter Svoboda. Galériu a video zostrih vám prinesieme v najbližších dňoch.

-MK-

  • Share

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.