logo

Lolla Fukari

http://www.lolla-f.com

Fotografiu vyštudovala v roku 1989 v Bratislave. Fotografii sa venuje cca 20 rokov. Pracovala vo viacerých fotoateliéroch v Bratislave. Momentálne fotografuje vo vlastnom fotoštúdiu. Fotografuje prevažne portréty, Booky pre modelky, umelecké akty, ale aj komplexné fotoslužby pre firmy, ako sú propagačné fotografie, plagáty, kalendáre, bildbordy, fotografie pre webové prezentácie, fotografovanie objektov, spoločenské podujatia. Vytvára taktiež profilové firemné propagačné fotopráce pre spoločnosti,ako je Holcim Slovensko, CEVA Slovensko, Národná diaľničná spoločnosť atď.

Najobľúbenejšia oblasť jej tvorby je fotografovanie umeleckých aktov, zachytávanie tiel pomocou svetla a tieňov, v tomto sa naozaj cíti „doma“.

Venuje sa aj individuálne pedagogickej činnosti pri výuke mladých nádejných fotografov,Taktiež bola odborná porodkyňa v celoslovenskej fotografickej súťaži – FOD – Fotografia očami deti v rokou 2009 a dostala ďalšiu dlhodobú spoluprácu.

Jej fotografie sú vystavované niekoľko krát ročne v mnohých významných obchodných centrách, napr. Apollo biznis centrum Bratislava, NC Max DS, NC Max Skalica, Tower J & T Bratislava, Centrum Bottová Bratislava, NC Arena Šamorín , momentálne jej prebieha výstava Baby Boom v MAX DS . V Shopping Palace Bratislava koncom roka 2010 ju čaká ďaľšia autorská výstava s novou špeciálnou kolekciou výstavných fotografií, ktorá sa bude následne prezentovaná v ďalších výstavách po Slovensku .

Fotografie Lolly Fukari využívajú reklamné a modelingové agentúry a sú publikované v printových médiách. Momentálne nafotografovala titulky a editoriály pre časopis Playboy máj 2010 , jún 2010, august 2010 a už pracuje na ďalších objednávkach pre Playboy, čo je najprestížnejší life – stylový celosvetový časopis.

Lolla Fukari žije a tvorí v Bratislave.

Ocenenia:

  • preloading
  • preloading
  • preloading